Ana Sayfa  |  E - Ödeme  |  İletişim

 TR  |  EN  |  RU 

 

 

 

Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Hakkımızda

"Kuvvetsiz adalet aciz, adaletsiz kuvvet de zalimdir."
PASCAL

   

HAKKIMIZDA

Kurulduğu 1989 yılından beri, uluslararası bir iş anlayışına sahip olan Tanju Yılmaz Hukuk Bürosu, İstanbul merkez olmak üzere Denizli, Aydın, Muğla, Afyon, Uşak ve Kütahya’da büyüyen bir organizasyon içindedir. Kurucu olan Av. Tanju YILMAZ birçok ticari kurumda Avukat, Yönetici Avukat, Hukuk Müşavirliği yapmıştır. İcra ve İflas hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında uzun yılların getirdiği bir tecrübeye sahiptir.

Tanju Yılmaz Hukuk Bürosu, profesyonel ve dinamik bir ekiple hukukun çeşitli alanlarında çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Tanju Yılmaz Hukuk Bürosu, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere çeşitli hukuki hizmetler vermektedir.

Ulusal ve uluslararası ticaretle ilgili tüm konular ve projeler için müvekkillerine danışmanlık hizmeti veren Tanju Yılmaz Hukuk Bürosu aynı zamanda hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözüme yönelik hizmetler sunmaktadır.


PRENSİPLERİMİZ

Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen Tanju Yılmaz Hukuk Bürosu, müvekkillerinin ticari sırlarını sıkı bir şekilde gizli tutmakla yükümlüdür.

Bu doğrultuda Tanju Yılmaz Hukuk Bürosu tarafından, avukat - müvekkil ilişkisi çerçevesinde edinilen ve müvekkilin ticari faaliyetleri ile ilgili her türlü bilgiyi, hukuk kuralları ve kanunlar ile zorunlu kılınmadıkça veya müvekkillerimiz tarafından yetkilendirilmedikçe kesinlikle ifşa edilmeyecektir.

Tanju Yılmaz Hukuk Bürosu.
 

 

Duyurular  Site Haritası  Uyarı  İletişim

Her hakkı Tanju Yılmaz Hukuk Bürosu'na aittir. Copyright © 2011

BLACK AJANS